Dan kruha u 1.a

Autor: Sanja Jurić, 17. 10. 2020.

U tjednu od 12. do 16. listopada 2020. godine učenici 1.a razreda su obilježili tematski tjedan pod nazivom Dani zahvalnosti za plodove zemlje kroz korelaciju predmeta Hrvatskog jezika, Matematike, Prirode i društva, Likovne kulture te Sata razrednika. Zbog epidemioloških mjera nisu bili u mogućnosti svoj rad i proizvode prezentirati cijeloj školi nego su to odradili unutar "balončića" 1.a razreda. Posebno su bili aktivni 15.10. kada su se u obilježavanje uključili i roditelji, od kuće, izradom svojih krušnih i pekarskih delicija koji su tim činom  pridonijeli bogatstvu razrednog gozbenog stola. Učenici su taj dan još crtali i svoje najdraže pekarske proizvode. Sutradan, 16.10. su imali završi dan s temom Od zrna do pogače i na satu Likovne kulture crtali klip kukuruza. Lijepo je bilo vidjeti sreću i osmijeh na dječjim licima. Hvala roditeljima na suradnji!

Fotografije pogledajte ispod Opširnije.