GLASOVE VAŠE ZA NAŠE OSMAŠE!

Autor: Sanja Jurić, 9. 12. 2020.

Učenici 8.a i 8.b razreda OŠ Čučerje sudjeluju na Natječaju "Škola bez ovisnosti - Grad bez ovisnosti" koji organiziraju Služba za mentalno zdravlje i prevenciju ovisnosti Nastavnog zavoda za javno zdravstvo „Dr. Andrija Štampar“, uz podršku Gradskog ureda za zdravstvo.

Javno glasovanje je otvoreno na poveznici: https://www.stampar.hr/upute-za-glasovanje

Glasovanje počinje 9.12.2020. godine u 12:00 sati, a završava 15.12.2020. godine u 23:59 sati.

Molimo vas da pročitate upute kako bi glasovanje proteklo bez poteškoća.

U ovoj rubrici otvorene su četiri poveznice za pristigle radove. Uratci učenika OŠ Čučerje nalaze se na poveznici: Slogani osnovne škole i Plakati osnovne škole.
Plakati osnovne škole

Ukoliko želite glasati, kliknite na link i ocijenite radove ocjenom od 1 do 5. Možete ocijeniti samo jedan rad, a možete ocijeniti i sve ponuđene radove u svim kategorijama. Za svaki je rad moguće glasati samo jednom.

Rezultati glasovanja bit će objavljeni 17.12.2020. godine, kao i način na koji će se realizirati nagrade.

U privitku pogledajte uratke učenika 8.a i 8.b koje su izradili u okviru nastave informatike.

Podržite svojim glasovanjem Vama najbolji uradak!

HVALA VAM!

Priloženi dokumenti: