Vijest

Autor: Biljana Fluka, 18. 10. 2018.

Naša zadruga na Markovom sajmu

U organizaciji Hrvatske udruge učeničkog zadrugarstva i ove su godine učeničke zadruge Grada Zagreba dobile mogućnost sudjelovati na Markovom sajmu, na Trgu bana Josipa Jelačića.

Naša Učenička zadruga Čučerski kinč 11. 10. predstavila se Zagrepčanima proizvodima od keramike, sapunima, čestitkama, slikama i nakitom.

Osim "starih" zadrugarki Lorene i Eve i mali su zadrugari, četvrtaši Gabriela, Stanko i Patricija, dobili priliku doživjeti kako je to naći se za prodajnim štandom na najvećem zagrebačkom trgu kojim  prolaze stotine stranih turista.

Mnogi su se Zagrepčani, a i turisti interesirali za naše proizvode, a zadrugari su im spremno odgovarali na sva pitanja. Sa stranim turistima razgovarale su osmašice, a četvrtaši shvatili važnost učenja engleskog jezika.