Učenička zadruga "Čučerski kinč"

Božićni sajam

Autor: Biljana Fluka, 4. 1. 2024. 00:04

Kao i svake godine članovi naše zadruge prpremili su mnogo zanimljivih proizvoda za prodaju na božićnom sajmu.

35. DRŽAVNA SMOTRA UČENIČKIH ZADRUGA U POREČU

Autor: Biljana Fluka, 3. 1. 2024. 22:57

35. Državna smotra učeničkih zadruga održana je u Poreču od 26. do 29. rujna.

Svoj rad na smotri je predstavilo 69 učeničkih zadruga iz svih županija, a među njima je kao jedna od predstavnica Grada Zagreba bila i zadruga Čučerski kinč. Rad školske zadruge predstavile su učenice Gabriela Krezo i Ema Šušković s profesoricom Valentinom Benc.

20. SMOTRA UČENIČKIH ZADRUGA GRADA ZAGREBA

Autor: Biljana Fluka, 30. 8. 2023. 16:06

Učenička zadruga Čučerski kinč 2.6.2023. sudjelovala je u 20. smotri učeničkih zadruga Grada Zagreba. Ove godine tema nam je bila - priroda. Izradili smo neobične keramičke tegle za cvijeće i u njih posadili zeleni ljiljan, razne keramičke cvjetiće, keramičke ogrlice, oslikali platnene vrećice i napravili magnetiće s prešanim cvjetićima.

Na naše veliko iznenenađenje, ponovno smo se plasirali na državnu smotru.

34. DRŽAVNA SMOTRA UČENIČKIH ZADRUGA HRVATSKE

Autor: Biljana Fluka, 30. 8. 2023. 15:16

28. I 29. rujna 2023. Učenička zadruga Čučerski kinč, sudjelovala je na državnoj smotri u Vinkovcima. Tamo su nas predstavili Ema Šušković i Petar Jagarinec s učiteljicom Biljanom Fluka.

19. SMOTRA UČENIČKIH ZADRUGA GRADA ZAGREBA

Autor: Biljana Fluka, 30. 8. 2023. 15:01

2.6.2022. učenička zadruga naše škole sudjelovala je na 19. smotri učeničkih zadruga Grada Zagreba i plasirala se na državnu smotru.

Tema našeg štanda bila je Zagreb. Predstavili smo puno raznovrsnih proizvoda od keramike (zdjelice, ogrlice, magnetići u obliku Kule Lotrščak i Kamenitih vrata), ali i Magdinim paprenjacima po originalnom starozagrebačkom receptu.