Autor: Biljana Fluka, 10. 1. 2010.

Projekti u 1. c razredu

Roditelji učenika 1. c odjeljenja su jedinstveno odlučili uključiti se u odgojno obrazovni rad svoje djece. Svoju aktivnost su započeli radionicama za roditelje. Ideje su objedinili u planu projekta „Građanin“. Izabrali su predstavnika odjeljenja i ustrojili interesne skupine. Tijekom prvog polugodišta prikupili su novčana sredstva, nabavili dva ormara i poličar, izradili etno stolicu, stalak za kišobrane, te dva stalka za borove. Osim toga, kupili su dva bora i nakit za njih. Rado su sudjelovali kao gosti odjeljenja u kreativnim radionicama za učenike na prigodne teme. U partnerskom odnosu sa školom, djeci su omogućili razumijevanje demokratskog razmišljanja i odlučivanja, ali i radosne školske dane.

Projekt „Zimsko doba“ u suodnosu s projektom „Roditelji i djeca“ na temu „Vrijeme radosti, smijeha i prijateljstva“ započeo je obilježavanjem Dana smijeha 11.01.2010. Izvanučionička nastava je upriličena 12.01.2010. planinarenjem na Preklapnicu i zimskim igrama, te natjecanjem u sanjkanju između roditelja i djece.

Priloženi dokumenti:
ZIMA5.JPG (698.76 KB)