Suradnja

Autor: Biljana Fluka, 21. 1. 2010.

Međurazredna suradnja u PO Dankovec

Projekt: Roditelji i djeca

23.12.2009. u Dankovcu su učenici razredne nastave prezentirali dijelove svojih projekata na temu „Vrijeme darivanja, iščekivanja i blagoslova“. Integrirani i interpolirani sadržaji su bili ostvareni prigodnim napjevima učenika 2. b razreda, zavičajnim plesovima 4. b koji je dramatizirao odlazak Stare i dolazak Nove godine. 1. c je interpolirao „Bajku Badnje večeri“, a 3. b je proveo novogodišnju tombolu. Dočekali smo i intervjuirali Djeda Mraza. Slijedio je domjenak za koji su mame pripremile kolače, pa je druženje bilo još bolje i slađe. Dan je završio uključivanjem učenika u veliku školsku priredbu i školski projekt „Božić“ u Čučerju.

Projekt "Roditelji i djeca"
Gostujemo kod obitelji Čehulić i pratimo promjene u prirodi. Jesenske i zimske promjene promatrali smo u vrtu. Ugostila nas je i obitelj Matacun, zagrijala nas brigom i loncima vrućeg čaja na izvanučioničkoj nastavi. Rado pozivamo roditelje da gostuju u školi. U kreativnim radionicama su sudjelovali: Martina Talan (1.c), Krusnoslava i Vinko Glasnović (2.b), Renata Hajdarović (4.b), te Sandra Zajić, Jelena i Kristian Štiblar (1.c). Primamo i samozatajne goste: snimanja, obrade i umnožavanje fotografija i filmova vrši Željko Kiš (1.c, 4.b), a računalo nam servisira Ivica Ivanović (2.b) koji je donirao laserski printer i router. U goste su nam dolazili očevi i iznenadili nas čistim od snijega i leda ulazom u školu, a majke sa ukusnim kolačima.

Zaključujemo: zahvaljujemo i ponosimo se našim roditeljima, jer imamo Super mame i Super tate!