Autor: Biljana Fluka, 28. 1. 2010.

Projekt "Godišnja doba" i predavanje "Očuvanje oralnog zdravlja" u 1. razredu

U okviru projekta "Godišnja doba", a na temu "Vrijeme iščekivanja i darivanja", učenici su izrađivali adventske vjenčiće od raznih plodova. Zahvaljujemo roditeljima koji su se potrudili prikupiti plodove i posušiti ih, a posebno hvala mami Nikolić koja je obradovala učenike poklonima za svetog Nikolu i tati Matolić i Stojisavljević koji su, vezano uz temu "Vrijeme zime", napravili kućice za ptice.

Predavanje "očuvanje oralnog zdravlja"

Za učenike i roditelje prvih razreda održano je 18.11. 2009. predavanje na temu "Očuvanje i unaprjeđivanje oralnog zdravlja". Nakon predavanja učenici iz boravka su otplesali jesenski ples koji su naučili u okviru projekta "Godišnja doba", a na temu "Vrijeme jeseni i berbe". Za ples su izradili ogrlice od jesenskih plodova i krune od lišća. Zahvaljujemo roditeljima što su im pomogli u tome i što su nam donijeli kestene tako da smo mogli održati Kestenijadu u školi.