ZAGREB U SRCU

Autor: Sanja Jurić, 6. 6. 2021.

Grad Zagreb slavi svoj dan 31. svibnja.

Povodom njegovog rođendana, učenici 3.b razreda su slikali grb grada Zagreba, koji se zasniva na grbu Griča iz 13. stoljeća.

"U plavome polju na zelenome brijegu nalazi se srebrni/bijeli grad s trima kulama i otvorenim zlatnim/žutim vratima; gore desno zlatna/žuta šesterokraka zvijezda, gore lijevo srebrni/bijeli polumjesec."

Također, učenici naše škole sudjelovali su i u Međunarodnom likovnom natječaju "ŽIVOT UZ RIJEKU SAVU".

Naša učenica Mia Antić, iz 3.a razreda, pod mentorstvom svoje učiteljice Dubravke Pavičić, našla se među 10 pohvaljenih učenika na ovogodišnjem natjecanju.

Radovi ostalih učenika koji su sudjelovali na natječaju: