Prezentacija

Autor: Biljana Fluka, 27. 3. 2009.

Školska zadruga je 25. ožujka organizirala drugi dio predavanja i prezentacije o pčelarstvu.

Gospodin Josip Križ, član zadruge pčelara i predstavnik Pčelarskog društva upoznao je učenike s održavanjem pčelinjih košnica, načinom i organizacijom pčelinjeg društva,njihovim neprijateljima i bolestima te proizvodnjom meda. Izrazio je nadu i želju da se netko od prisutnih učenika zainteresira i započne s uzgojem pčela. Njegova ljubav prema pčelama razvila se već u osnovnoj školi na satovima biologije. Naravno, Pčelarska zadruga  pružit će pomoć u svakom pogledu. Eto, mladi zadrugari na vama je red!
Učenice novinarske grupe, 7.a razreda snimale su predavanje i kasnije porazgovarale s gospodinom Josipom.

Više fotografija pogledajte u galeriji!