> Natjecanja

Natjecanja 2015./2016.

Autor: Biljana Fluka, 23. 2. 2016.

Županijska razina

SMOTRA ZADRUGA

Naša Učenička zadruga "Čučerski kinč" 15. travnja 2016. sudjelovala je na županijskoj smotri i osvojila odlično četvrto mjesto među 23 zadruge. Našu su zadrugu predstavile učenice Valentina Jakovljević, Adriana Tustić i Leona Šantek.

MATEMATIKA

23. županijsko natjecanje iz matematike održalo se 23. veljače 2016. godine u OŠ Miroslava Krleže na Kaptolu. Na natjecanje je pozvano 209 najuspješnijih učenika grada Zagreba od njih 1.002 koji su sudjelovali na gradskom – općinskom natjecanju iz matematike. Među pozvanim učenicima bio je i naš Petar Sruk, učenik 6.b razreda, koji je najuspješnije riješio zadatke gradskog – općinskog natjecanja iz matematike. Na Županijskom natjecanju Petar je postigao odličan 14. rezultat, od 51 natjecatelja bio je 22.
Iskrene čestitke Petru!