> Natjecanja

Natjecanja 2018./2019.

Autor: Biljana Fluka, 28. 1. 2019.

Školska razina

Matematika

Na školskom natjecanju iz matematike održanom 12. prosinca 2018. godine sudjelovao je 31 učenik od 5. do 8. razreda. Sudjelovalo je 6 učenika petih razreda, 8 učenika šestih razreda, 9 učenika sedmih razreda i 8 učenika osmih razreda.

Najbolje rezultate postigli su:

5. razred: Filip Antić i Filip Lučić

6. razred: Nikolina Petar i Roko Ivan Divić

7 razred: Jakov Robić i Luka Gabriel Čuljak

8. razred : Eva Pecigoš i Denis Petar

Njemački jezik

Školsko natjecanje iz njemačkog jezika održano je 21. siječnja 2019. u 13 sati. Natjecanju je pristupilo 13 učenika osmih razreda.

Barunović, Nada

Jakšić, Eva

Pecigoš, Eva

Svibovec, Lorena

Šošić, Magdalena

Tomljanović, Nika

Budimir, Matija

Flis, Helena

Knežević, Leonarda

Krajina, Vlatka

Laštro, David

Majpruz, Ivan

Sruk, Sara

Najbolji rezultat ostvarila je Lorena Svibovec. (50% riješenosti)

Čekamo odluku županijskog povjerenstva o nastavku natjecanja.

23.1.2019. održano je školsko natjecanje iz Engleskog jezika.

Natjecanju je pristupilo 7 učenika osmih razreda, a najbolji rezultat ostvarila je Lorena Svibovec iz 8.a razreda (52/60 bodova).

Informatika

Školsko natjecanje iz informatike za učenike 5.r - 8.r održalo se u OŠ Čučerje u petak 25.1.2019..

Natjecanju u kategoriji Primjena algoritama u C++ pristupila su četiri učenika:

Jakov Robić  i  Luka Gabrijel Čuljak  iz 7. b te  Martin Krog i Filip Lučić  iz 5.b  razreda.

Jakov Robić ostvario je najbolji rezultat te osvojio izvrsno 9. mjesto od 33 natjecatelja u županiji Grad Zagreb.

Bodovni prag za županijsko natjecanje iz informatike bit će objavljen početkom veljače.

Geografija

Školsko natjecanje iz geografije održano je 11. veljače. Natjecalo se ukupno 18 učenika. Najbolji rezultat je postigla učenica 7. razreda: Petra Šporčić.

Povijest

Školsko natjecanje iz povijesti održano je 8. II. 2019.. Natjecali su se učenici sedmog razreda. Najbolji rezultat ostvarila je učenica Katarina Carek.