Terenska nastava i posjeti

Posjet

Autor: Biljana Fluka, 17. 11. 2018.

Učenici sedmih i osmih razreda u Veleposlanstvu Irske

Učenici sedmog i osmih razreda naše škole, u pratnji učitelja engleskog jezika Davora Levaka i Branke Perković, posjetili su 12. listopada 2018. Veleposlanstvo Irske u Zagrebu.

Veleposlanica Olive Hempenstall tom je prilikom razgovarala s učenicima o važnosti i ulozi irskog Veleposlanstva u Zagrebu (na engleskom jeziku, naravno). Učenici su bili vrlo aktivni te su rado s veleposlanicom sudjelovali u razgovoru o životu u Irskoj, povijesti Irske, o sportovima pa čak i o konjičkim utrkama. Učenici su veleposlanici uručili poklon - ogrlicu i zdjelicu zelene boje (kako i priliči), ručni rad učenika školske zadruge Čučerski kinč. Posjet Veleposlanstvu bio je izuzetno zanimljiv i poučan, te smo se s pozitivnim dojmovima vratili u školu.

Ovim putem još jednom se zahvaljujemo veleposlanici Olive Hempenstall i gospodinu Bernardu Vrbanu na gostoprimstvu.